Obraz

Działamy od 1998!

AEROMEXIM powstała w 1998 roku i do dziś niezmiennie zajmuje się importem i sprzedażą sprzętu do natrysku lakierowego, będąc wyłącznym dystrybutorem produktów hiszpańskiej firmy AEROMETAL w Polsce.

Głównym profilem działalności firmy jest import i hurtowa sprzedaż pistoletów lakierniczych, filtrów, oraz zespołów przygotowania powietrza do kabin lakierniczych, przewodów powietrznych i farby, elementów łącznych, zbiorników, oraz pomp membranowych i tłokowych do malowania, oraz środków ochrony dróg oddechowych w lakierniach.

Głównym dostawcą jest AEROMETAL, ale przez prawie dziewięć lat istnienia na rynku, nawiązaliśmy kontakty handlowe z rodzimymi firmami, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów, takie jak kompresory, kompleksowe instalacje pneumatyczne itp. AEROMEXIM sprzedaje towary głównie dystrybutorom na terenie całego kraju, znając odbiorców w różnych sektorach gospodarki, takich jak lakiernie samochodowe, przemysł meblarski, tekstylny, cukierniczy, malowanie skór, malowanie ścian, elewacji, dachów itp.

Uważamy, że głównym atutem naszej firmy jest wysoka jakość i szybkość serwisu, które gwarantujemy naszym klientom. Towary marki AEROMETAL posiadają dwu- a niektóre nawet trzyletnią gwarancję, natomiast nasza firma utrzymuje stały magazyn części zamiennych, zapewniając natychmiastowe naprawy sprzętu.

Naszym klientom zapewniamy ciągłość dostaw, natychmiastową dostawę towaru (Poczta Polska, DHL Express lub firma kurierska, z którą współpracuje kontrahent). Przy zamówieniu powyżej 1500 PLN netto, wysyłamy towar na własny koszt.

Asortyment naszej firmy możecie Państwo obejrzeć w naszej ofercie, ponadto służymy pomocą i doradztwem w kontaktach telefonicznych, jak również drogą elektroniczną, lub podczas wizyt bezpośrednich u klienta w celu prezentacji towaru.

Życząc sukcesów handlowych, zapraszamy Państwa do bezpośredniej współpracy.